Tathagata


Idź do treści

Menu główne:


Wiara i Uzdrowienie

~~ Jeden jest Bóg , ale ma nieskończenie wiele Imion.~~
Tylko dla osób o otwartym umyśle!

Wiara Czyni Cuda
Nie jest istotne, w jakiej kulturze i religii urodziłeś się, i wychowałeś, jakim językiem mówisz, i jakim Imieniem wzywasz Boga. Twoja prośba zawsze dotrze do Najwyższego. Musisz tylko tego chcieć.
Albowiem:


BÓG JEST MIŁOŚCIĄ !

Błogosławi Ciebie i Daje Tobie

Kompletne Uzdrowienie

Ciała, Umysłu i Duszy.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wyjątki z Ewangelii św.Mateusza:

„ Ale gdy się modlisz, wejdż do komory swojej, a zamknąwszy drzwi za sobą, módl się do Ojca swego, który jest w ukryciu,a ...odpłaci tobie.” (Mt. 6. 6)

„ Bo zaprawdę powiadam wam, gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy... nic niemożliwego dla was nie będzie.” (Mt. 17. 20)

„ Wszystko o cokolwiek byście prosili z Wiarą, otrzymacie.” (Mt. 21. 21-22)

„ Bo jeśli odpuścicie ludziom ich przewinienia, odpuści i Wam, Ojciec Wasz Niebieski.”

(Mt. 6.14)

To uniwersalne prawdy spotykane we wszystkich religiach, dotyczące sposobu modlitwy, w rodzaju samotnej medytacji, pozwalającej na odpowiednie skupienie na celu, który chcemy osiągnąć. Ponadto niezbędnym elementem, szczególnie pomocnym w leczeniu chorób nowotworowych, jest przebaczenie sobie i innym, wyrządzonych i doznanych krzywd, czyli uwolnienie od bagażu przeszłości.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Poniżej wspaniała, Uniwersalna Modlitwa o Uzdrowienie,
opracowana przez Mistrza Pranicznego Uzdrawiania - Choa Kok Sui:


„Jestem, nie Ciałem, nie Emocjami i nie Myślami – Jestem Duszą.

Ja Jestem Tym, Który Jest !

Łączę się z moją Wyższą Duszą i stanowię z nią Jedno

Proszę o Błogosławieństwo moją Wyższą Duszę, i wszystkie Wyższe Istoty

I Wszechmocnego Najwyższego Boga.

Proszę o Uzdrowienie Duchowe, Umysłowe, Emocjonalne i Fizyczne

Jestem Czysty

Niechaj wszelkie nieczystości , zostaną zniszczone i usunięte z mojego organizmu.

Jestem Jednością, Jestem Zdrowy, Niech tak się stanie !”


( wszelkie modlitwy należy powtarzać 3 razy)
Jest faktem już udowodnionym klinicznie, że modlitwa i wiara w wyleczenie, prowadzi do uzdrowienia, czasami nawet z dolegliwości i ich stadiów uznawanych do niedawna za nieuleczalne (terminalne).
Do dzisiaj jednak nie zostały wynalezione przyrządy, które mogłyby jednoznacznie określić, czy istnieje bioenergia, oraz zmierzyć jej częstotliwość, kierunek i ilość przepływu. Dla sceptyków to woda na młyn, bo coś czego nie widzą - dla nich nie istnieje.

Zastanówmy się jednak głębiej nad tym dylematem. Czy ktoś widział fale elektromagnetyczne, radiowe, grawitacyjne, promieniowanie X, alfa, beta, gamma, rentgenowskie i inne. Nie! Ale to nie znaczy, że one nie istnieją, bo niektóre z nich z powodzeniem służą człowiekowi do bardziej lub mniej chwalebnych zastosowań. Nikt o zdrowych zmysłach nie neguje też faktu istnienia promieniowania kosmicznego, choć jego składnikami są wyżej wymienione, ale dalej niewidzialne cząstki.

Zatem pozostaje nam tylko wierzyć w istnienie tej Wszechprzenikającej Energii?
Tu w sukurs przychodzi nam (o dziwo!) matematyka i fizyka kwantowa.
Jak wiadomo wszystkie ciała (nawet tzw. nieożywione) wykazują tendencję do promieniowania. Dzięki temu na podstawie specjalnych technik (np. analiza widma, -choć większości słowo
"widmo" kojarzy się bardziej ze światem duchowym, - ale jak widać fizyka i metafizyka potrafią się doskonale uzupełniać), można określić skład chemiczny nawet najbardziej oddalonych obiektów kosmicznych.
Najwdzięczniejszym obiektem ostatnich badań fizyki kwantowej, prowadzonych przez genialnego fizyka i matematyka
Stephena Hawkinga, są fale grawitacyjne.

Należą one (podobnie jak wiele innych, - najprawdopodobniej i bioenergia) do tzw. cząstek wirtualnych.
Chociaż nie można ich zbadać żadnym detektorem, wiadomo, że z pewnością istnieją, ponieważ prowadzą do pojawienia się mierzalnych efektów: dzięki nim istnieją siły działające pomiędzy cząstkami materii.
Przyciąganie grawitacyjne między Ziemią a Słońcem przypisywane jest wymianie grawitonów, między cząstkami składającymi się na obydwa ciała.
Choć grawitony są wirtualne (niewidzialne), wywołują jednak widzialny efekt - Ziemia porusza się wokół Słońca.

Co najciekawsze obliczono, że siła elektrostatyczna między dwoma elektronami pojedynczego atomu jest około milion miliardów miliardów miliardów miliardów
( 1000000000000000000000000000000000000000000 ) razy większa niż siła grawitacyjna.

Zaś - "im mniejsza masa cząstki, to odpowiednie siły mają nieskończony zasięg, a ich oddziaływania mogą być bardzo silne". - ( źródło -"Krótka historia czasu"- St.Hawking).

Reasumując: skoro od czasów starożytnych, wiedza o energii duchowej twierdzi, że jest to
najsubtelniejsza energia we Wszechświecie, to pozostaje nam jedynie wiara, że tak jest w istocie, ponieważ raczej nie ma co liczyć na odkrycie jej detektorów w najbliższym czasie. W kolejce stoją przecież jeszcze, choćby wymienione wyżej grawitony:-)

Najważniejsze jednak jest to, że energia duchowa działa, o czym wielu już się przekonało.
A to logicznie świadczy o jej istnieniu.
Jednak, aby coś sprawdzić, trzeba tego doświadczyć. Jest to zgodne ze słowami Buddy Śakjamuniego, który nauczał, aby
we wszystko ślepo nie wierzyć, - tylko doświadczać.


Zapraszam wszystkich, którzy szukają uzdrowienia i równowagi: Ciała, Umysłu i Ducha, do doświadczania ReiKi.

Strona główna | Definicje zdrowia | Co to jest Reiki | Wiara i Uzdrowienie | Kontakt | Dar Reiki | Modus Operandi | Muzyka i Afirmacje | Ziola | Mity o odchudzaniu | Fakty o odchudzaniu | Bezsennosc i stres | Sposoby na zdrowy sen | Cholesterol i syndrom X | Niebezpieczne zaparcia | Tajemnica długowiecznosci | 12 sposobow na zdrowa watrobe | Ebooki | Bibliografia | Ciekawe linki | Mapa witryny


Reiki, uzdrawianie, zdrowie, energoterapia, bezpłatne sesje, zioła lecznicze, odchudzanie, rekonwalescencja, zioła, choroby wątroby, marskość, pęcherzyk żółciowy, nadciśnienie, nadwaga, ochudzanie, długowieczność, dieta

Powrót do treści | Wróć do menu głównego